Poznajmy się

Kilka słów o mnie

Zanim spotkamy się w moim salonie, możesz  przeczytać kilka informacji o moich dotychczasowych doświadczeniach.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, lecz z pracą w tym zawodzie nie było mi po drodze. Nie obrałam ścieżki kariery zawodowej zgodnej z wykształceniem, lecz postawiłam na rozwój i świadome wykorzystanie swojego największego talentu. Kosmetologia i tatuaż pochłonęły mnie do reszty. Śmiało mogę powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia… 

Zaczynałam sama, odkrywając krok po kroku fascynujący świat kosmetologii. W kolejnym etapie tajniki branży wnikliwie zgłębiałam pod okiem najlepszych instruktorów. Miałam dużo szczęścia, bo od samego początku czerpałam od profesjonalistów, zarówno wiedzę merytoryczną, jak i praktyczną. W tym czasie odkryłam, jak wiele satysfakcji i przyjemności daje mi to zajęcie. Zainspirowana do działania zaczęłam poszukiwać najbardziej doświadczonych i utytułowanych w swoim fachu po to, by stać się najlepszą, w tym co robię. Swój talent i umiejętności szlifowałam do tego momentu, aż stały się one moją mocną stroną. Świadomie i produktywnie poświęcałam całą siebie, aby osiągnąć wydajność bliską perfekcji.

Kosmetologia jest pełna różnorodności, dlatego postanowiłam szukać tego, w czym spełnię się na to procent. Dziś występuję przede wszystkim w roli profesjonalnej stylistki paznokci. Zajmuję się pielęgnowaniem i estetyką paznokci dłoni. Spełniam każde życzenie klientek, wykonując na ich paznokciach najróżniejsze wzory i zdobienia. Realizuję nawet najbardziej fantazyjne ornamenty. Od zawsze podążało za mną zamiłowanie do rysunku i malarstwa. To zdecydowanie ułatwia wyzwania, z jakimi muszę się mierzyć w codziennej pracy, a także pozwala lepiej realizować się w tej profesji. 

Nie zwalniając tempa, stałam się certyfikowaną linergistką i tatuatorką, poszerzając zakres świadczonych usług o makijaż permanentny oraz tatuaż. Dużą wagę przywiązuje do tematu higieny i bezpieczeństwa pracy, zapewniając w pełni bezpieczne warunki sanitarne. Pracuję wyłącznie na wysokiej jakości sprzęcie, który umożliwia bezpieczne przeprowadzenie zabiegów przynoszących wymarzone efekty.  

Do tej pory ukończyłam wiele kursów, szkoleń i warsztatów m.in. z zakresu kosmetologii, sukcesywnie poszerzając swoje umiejętności. Dzięki nieustannemu pogłębianiu wiedzy i śledzeniu nowości rynkowych, ustawicznie rozwijam ofertę salonu o najnowsze odkrycia z dziedziny manicure, makijażu permanentnego oraz tatuażu.

Wybierz usługę dla siebie

Paznokcie

Makijaż Permanentny

Tatuaż